Sosyal sorumluluk projelerinin buluştuğu SSPKONGRE Ankara’da gerçekleşecek

Sosyal sorumluluk projelerinin kalitesini arttırmak ve farklı disiplinler arası ağ kurulmasına imkan sağlamak amacıyla düzenlenecek olan 5. Ulusal Sosyal Sorumluluk Projeleri Kongresi 20 Nisan 2019 tarihinde Ankara’da gerçekleşecek.

Bu yıl beşincisi gerçekleşecek olan SSPKONGRE, proje yöneticilerini, araştırmacıları, sivil toplum çalışanlarını, sosyal girişimcileri ve gönüllüleri bir araya getirecek. Sosyal içerme, mülteciler, imkânı kısıtlı bireyler, kodlama, engellilik, yaygın eğitim, sağlık ve sanat konularını işleyen, uygulanmış ya da uygulanmakta olan proje, araştırma ve çalışmalara ev sahipliği yapacak.

Sosyal Sorumlulukta Kalite Derneği tarafından organize edilen kongre, beş yıldır farklı boyutlarda çalışan sosyal sorumluluk projelerini bir araya getirerek daha kaliteli ve nitelikli projelerin hayata geçirilmesini sağlıyor.

Türkiye’nin dört bir köşesinde sosyal sorumluluk alanında çalışan kişi, kurum ve kuruluşlar her yıl Ulusal Sosyal Sorumluluk Projeleri Kongresi’nde buluşarak bilgilerini tazeliyor ve projelerinin mevcut durumlarını gözden geçirme şansı elde ediyor.

Daha iyi bir dünya yaratmak için sosyal etkisi yüksek, kaliteli ve sürdürülebilir projelerin zeminini hazırlayacak olan kongreye katılarak farklı boyutlardaki projelerden ilham alabilir, bilgi, birikim ve deneyim paylaşımı yapabilir, fuaye alanında stant açarak kurumlarınızı tanıtabilirsiniz.

Sözlü sunum proje son başvuru tarihi 1 Şubat 2019.

Kongre hakkında detaylı bilgiye sspkongre.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için bilgi@sspkongre.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın